Tilsette

Dyrsku'n i Seljord sidan 1866
Finn kontaktinfo til oss i administrasjonen her!

Saman jobbar vi i Dyrsku'n Arrangement for å skape dei beste arrangementa og opplevingane for deg som gjest, utstillar, samarbeidspartnar eller leigetakar. Ta gjerne kontakt om det er noko du lurar på! 


Geir Helge Espedalen
                                    Yvonne Eileftjønn

Geir Helge Espedalen 
Dagleg leiar
M: 906 51 011
E: geir.helge@dyrskun.no


  Yvonne Eilefstjønn
Sals- og marknadsleiar
Stedfortreder dagleg leiar
M: 924 56 374
E: yvonne@dyrskun.no

Marit Mæland
 
Annette Ajer 
Marit Mæland
Prosjektleiar Dyrsku'n
M: 917 51 390 
E: marit@dyrskun.no

  Annette Ajer
Leiar salsmessa
M: 977 11 138
E: annette@dyrskun.no

Tove Hoppestad
  Margit Nordstoga Aasan
Tove Hoppestad
Matansvarleg
M: 997 14 873
E: tove@dyrskun.no


  Margit Nordstoga Aasan
Matkoordinator 
Avdelingsleiar husflid
M: 482 37 709
E: margit@dyrskun.no

Unni Eek
  Eva Flatin fagansvarleg husflid
Unni Eek 
Økonomileiar
M: 970 63 434
E: unni@dyrskun.no

  Eva K. Flatin
Fagansvarleg husflid
M: 906 07 875
E: husflid@dyrskun.no

Jane Rue
  Lone Haugen Kultan
Jane Rue
Leiar Kundeservice
M: 913 13 732
E: jane@dyrskun.no

  Lone H. Kultan
Marknadskonsulent
M: 971 94 408
E: lone@dyrskun.no

Anette Lindskog Øverbø
  Johan Sjøberg
Anette Lindskog Øverbø
Kjøkkensjef
M: 901 35 712
E: anette@dyrskun.no

  Johan Sjøberg
Fagkokk
M: 958 30 789
E: johan@dyrskun.no

Andrea Battaglia
  Morten Dyrud
Andrea Battaglia
Kjøkken og reinhald
M: 480 54 126
E: andrea@dyrskun.no

  Morten Dyrud
Driftsleiar
M: 951 06 333
E: morten.dyrud@dyrskun.no

  Thomas Gruss
 
Thomas Gruss
Vaktmeister
M: 902 25 811
E: thomas@dyrskun.no

   
Nils Tore Haugland, Vakt- og beredskapsleiar
  Dag Thomassen, Trafikk- og parkeringskoordinator
Nils Tore Haugland
Vakt- og beredskapsleiar
M: 416 88 180
E: nils.tore@dyrskun.no
  Dag Thomassen
Trafikk- og parkeringskoordinator
M: 482 34 277
E: dag@dyrskun.no