Tilsette

Dyrsku'n i Seljord sidan 1866
Finn kontaktinfo til oss i administrasjonen her!

Saman jobbar vi i Dyrsku'n Arrangement for å skape dei beste arrangementa og opplevingane for deg som gjest, utstillar, samarbeidspartnar eller leigetakar. Ta gjerne kontakt om det er noko du lurar på! 


Geir Helge Espedalen
                                    Yvonne Eileftjønn

Geir Helge Espedalen 
Dagleg leiar
M: 906 51 011
E: geir.helge@dyrskun.no


  Yvonne Eilefstjønn
Sals- og marknadsleiar
Stedfortreder dagleg leiar
M: 924 56 374
E: yvonne@dyrskun.no

Marit Mæland
 
 
Marit Mæland
Prosjektleiar Dyrsku'n
M: 917 51 390 
E: marit@dyrskun.no

 

Tove Hoppestad
  Margit Nordstoga Aasan
Tove Hoppestad
Matansvarleg
M: 997 14 873
E: tove@dyrskun.no


  Margit Nordstoga Aasan
Matkoordinator 
M: 482 37 709
E: margit@dyrskun.no

Unni Eek
  Jane Rue
Unni Eek 
Økonomileiar
M: 970 63 434
E: unni@dyrskun.no

  Jane Rue
Leiar Kundeservice
M: 913 13 732
E: jane@dyrskun.no

Lone Haugen Kultan   Johan Sjøberg
Lone H. Kultan
Marknadskonsulent
M: 971 94 408
E: lone@dyrskun.no
  Johan Sjøberg
Fagkokk
M: 958 30 789
E: johan@dyrskun.no
Anette Lindskog Øverbø
 
Anette Lindskog Øverbø
Kjøkkensjef
M: 901 35 712
E: anette@dyrskun.no

 
Morten Dyrud
  Ståle Bergskås, vaktmeister på Dyrsku'n
Morten Dyrud
Driftsleiar
M: 951 06 333
E: morten.dyrud@dyrskun.no



  Ståle Bergskås
Vaktmeister
M: 902 03 462
E: staale@dyrskun.no


Nils Tore Haugland, Vakt- og beredskapsleiar
  Dag Thomassen, Trafikk- og parkeringskoordinator
Nils Tore Haugland
Vakt- og beredskapsleiar
M: 416 88 180
E: nils.tore@dyrskun.no
  Dag Thomassen
Trafikk- og parkeringskoordinator
M: 482 34 277
E: dag@dyrskun.no