Dyrsku'n 9.-11. september 2022

Klikk her for å kjøpe billetter

Frå husdyrtevlinga på Dyrsku'n

Om oss

Saman jobbar vi i Dyrsku’n Arrangement for å skape dei beste arrangementa og opplevingane for deg som gjest, utstillar, samarbeidspartnar eller leigetakar.

Ta gjerne kontakt med oss om det er noko du lurar på!

Telefon sentralbord

(+47) 35 06 57 70

Adresse

Dyrsku’n Arrangement AS

Nordbygdivegen 60

3840 Seljord

Org.nr.

976 466 365

Fakturaer

Elektroniske fakturaer skal sendast til: fakturamottak@dyrskun.no

Du finn oss i ELMA-registeret for EHF-fakturering.

Opningstider administrasjonen

Måndag-fredag kl. 08.30-15.30

Telemarksfeet er opphavet til Dyrsku'n sidan 1866. Du kan framleis møte den vakre rasen på Dyrsku'n, her frå båsrekka i Fjoset

Gjengen bak Dyrsku'n

Dagleg leiar

Geir Helge Espedalen

M: 906 51 011 | geir.helge@dyrskun.no

Sals- og marknadsleiar | Stedfortreder dagleg leiar

Yvonne Eilefstjønn

M: 924 56 374 | yvonne@dyrskun.no

Prosjektleiar Dyrsku'n

Marit Mæland

M: 917 51 390 | marit@dyrskun.no

Leiar økonomi & HR

Unni Eek

M: 970 63 434 | unni@dyrskun.no

Matkoordinator

Margit Nordstoga Aasan

M: 482 37 709 | margit@dyrskun.no

Marknadskonsulent | Utstillaransvarleg

Lone H. Kultan

M: 971 94 408 | lone@dyrskun.no

Leiar Kundeservice

Jane Rue

M: 913 13 732 | jane@dyrskun.no

Rekneskap | kjøkken

Stine Mari Kaasa

M: 913 88 414 | stine@dyrskun.no

Vårmarknaden

Gry Hovland

M: 91 55 55 56 | gry@dyrskun.no

Fagkokk

Johan Sjøberg

M: 958 30 789 | johan@dyrskun.no

Driftsleiar

Morten Olav Dyrud

M: 951 06 333 | morten.olav@dyrskun.no

Vaktmeister

Ståle Bergskås

M: 902 03 462 | staale@dyrskun.no

Vakt- og beredskapsleiar

Nils Tore Haugland

M: 416 88 180 | nils.tore@dyrskun.no

Trafikk- og parkeringskoordinator

Dag Thomassen

M: 482 34 277 | dag@dyrskun.no

Dyrskuplassen i Seljord - oversiktsbilde

Vil du leige Dyrskuplassen?