Dyrsku'n 8.-10. september 2023

Klikk her for å kjøpe billetter

Resultat årets hesteutstilling

Resultatlista for dagens hesteutstilling er klar.

10.09.2022

Resultatlista finn du under bilda fra prisutdelinga

foto: Kristine Kleiv Foto: Kristine Kleiv Foto: Kristine Kleiv Foto: Kristine Kleiv

Resultater – Seljord 10. september

Rase Klasse Kat.nr. Navn Resultat Kvalitet
Kaldblods traver 4 1 Tundra 2.pr. III
Kaldblods traver 4 2 Tangen Tora 3.pr.
Kaldblods traver 4 3 Lykkje Embla 2.pr II
Kaldblods traver 4 4 Alfa Morte 3.pr.
Kaldblods traver 4 5 Glade Tider 2.pr. I
Kaldblods traver 4 6 Nordsjø Vinni 3.pr.
Kaldblods traver 5 7 Bjøre Lydia 2.pr. II
Kaldblods traver 5 8 Helmen Terna 3.pr. IV
Kaldblods traver 5 9 Sisseline 3.pr.
Kaldblods traver 5 10 Olu Minni 3.pr.
Kaldblods traver 5 11 Tangen Lea 2.pr. III
Kaldblods traver 5 12 Ness Tjo Fryd 1.pr I
Kaldblods traver 5 13 Glitrende Tider Ikke møtt
Kaldblods traver 7 14 Krem Snella Godkjent
Varmblods traver 5 15 L.J.’s Sonador 3.pr.
Varmblods traver 5 16 So Superb 1.pr. I
Varmblods traver 5 17 Starstrucked 2.pr. II
Dølahest 4 18 Skog Frøya 3.pr.
Dølahest 4 19 Knektens Lill 3.pr.
Dølahest 7 20 Mias Freia 2.pr I
Fjordhest 4 21 Birkelid Huldra 1.pr I
Fjordhest 6 22 Sæthres Flora 3.pr.
Fjordhest 7 23 Thulas Skygge 2.pr II
Fjordhest 7 24 Fjæres Heline 2.pr I
Fjordhest 7 25 Frøkens Fortuna 3.pr.
Nordlandshest/Lyngshest 5 26 Siljestjerna 3.pr.
Nordlandshest/Lyngshest 6 27 Øyras Solry 3.pr.
Nordlandshest/Lyngshest 7 28 Skogans Sonja 2.pr I
Haflinger 5 29 Rapunzel 2.pr I
Connemara 4 30 Quick Nikita 3.pr.
Connemara 6 31 Inglingstad Fylgja 2.pr I
Connemara 6 32 Inglingstad Tessa 2.pr II
Connemara Føll H 33 Ventus Ferdinand Sløyfe
Connemara Føll HP 34 Ventus Frøken Fryd Sløyfe I
Welsh Sec D 5 35 Moslåttas Magical Dutchess Ikke møtt
Welsh Sec D 5 36 Storhaugs Gwenno 1.pr I
Welsh Sec C 5 37 Dorthealyst Prinsess 2.pr. I
Welsh Sec A / Welsh mountain 6 38 Jahrs Divine 1.pr. I
Shetland 4 39 Madonna av Bergli 1.pr. I
Shetland 4 40 Emmeros Hedda 1.pr. II
Shetland 4 41 Dalsgårds Un Ami 2.pr. III
Shetland 5 42 Ingelin fra Holla 2.pr. III
Shetland 5 43 Ponnyhaugens Charlotte 3.pr.
Shetland 5 44 Ødegaardens Kiss 1.pr II
Shetland 5 45 Dalsgårds Unick 1.pr. I
Shetland 6 46 Træthaugs Jubelina 3.pr.
Shetland 6 47 Ødegaardens Fantacy 1.pr I
Shetland 6 48 Alise 2.pr. IV
Shetland 6 49 Cara Mia av Olafsbråten 2.pr. II
Shetland 6 50 Odny fra Øya 2.pr. III
Shetland 6 51 Ødegaardens Rema 2.pr V